FIREMNÍ ÚDAJE

High-End Audio Studio s.r.o.
Belgická 4 / 278
120 00 Praha 2

IČ: 26497972
DIČ: CZ26497972


POSLECHOVÉ STUDIO

otevřeno po předchozí telefonické dohodě v individuálních termínech


KONTAKTY

Michal Vošahlík – vedení společnosti, velkoobchod
michal@highend.cz | +420 222 519 786

Cveta Kotábová – maloobchodní prodej, velkoobchod
cveta@highend.cz | +420 224 256 844


KDE ZAPARKOVAT / JAK NÁS NAJDETE

Z důvodu existence rezidenčních parkovacích zón v Praze 2 hrozí všem, kteří zaparkují a následně nezaplatí parkovné na ulici v místě označeném modrým pruhem, následná pokuta od Magistrátu hlavního města Prahy. Jaké jsou tedy možnosti parkování, pokud k nám přijedete automobilem?

– v případě rychlé nakládky a vykládky zboží lze zaparkovat přímo před poslechovým studiem na žlutých čarách označující vjezd do domu

– pokud předpokládáte o něco delší návštěvu, pak je možné zastavit na zmíněných modrých rezidentních zónách a pomocí aplikace pro smartphone s názvem Easy Park, vyberte úsek,  který odpovídá úseku, kde jste zaparkovali. Jeho označení je vždy na dopravní značce v křižovatce. Pokud zastavíte v naší části ulice Belgická, pak jeho označení je P2-0452. Aktuální poplatek za toto parkování je 60,-Kč za hodinu a lze zaplatit maximálně 1 hodinu. V okolí jsou však i zóny s možností delší parkovací doby.

– plánujete-li u nás delší návštěvu, pak doporučujeme využít fialové parkovací zóny v ulici Záhřebská, kde lze zaplatit parkovné na parkovacím automatu a nebo na zmíněné aplikaci pro smartphone. Poplatek za parkování v této zóně je 40,-Kč za hodinu a lze zde parkovat až 23 hodin denně.

Více podrobností o parkování v našem okolí získáte na webové stránce www.mpla.cz, na které lze také provést platbu parkovného předem online pro modré i fialové zóny